
Stople Rekkverk KrifonImpregnertBxDxH: 70X40X1200 mm
157 kr 209 kr
Spar 25 %
Kampanje
Høyde

Impregnert
BxDxH: 70X40X1200 mm 157 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Impregnerte stolper tilpasset levegger, rekkverk og stakitt/gjerder. Til innfesting anbefales bruk av stolpefot eller stolpespyd.
Egenskaper
| Varemerke | Krifon |
|---|---|
| Art.Nr. | 6609 |
| Høyde | 1200 mm |
| Overflatebehandling | Trykkimpregnert |
| Farge | Tre/Natur |
| Materiale | Furu |
| Produkttype | Stolpe |
| Dybde | 43 mm |
| Bredde | 70 mm |
| EAN-nr | 7020130066090 |
| Nobb | 46063844 |
