


Levegg KrifonAlu 65 180x142,5 cmHvit
3 199 kr
Farge: RAL 9016, Hvit

Alu 65 180x142,5 cm
Hvit3 199 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Stilrent og vedlikeholdsvennlig levegg i aluminium. Ønsker du et enklere vedlikehold av uteplassen kan levegger i aluminium være tingen for deg. Veggene har et moderne design og finnes i tre størrelser. Levegger festes til stolpe med medfølgende profilskinne. Tilhørende stolper H152 cm i aluminium kan kjøpes separat.
Varemerke
Beskrivelse
Stilrent og vedlikeholdsvennlig levegg i aluminium. Ønsker du et enklere vedlikehold av uteplassen kan levegger i aluminium være tingen for deg. Veggene har et moderne design og finnes i tre størrelser. Levegger festes til stolpe med medfølgende profilskinne. Tilhørende stolper H152 cm i aluminium kan kjøpes separat.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Krifon |
|---|---|
| Art.Nr. | 7020100 |
| Farge | RAL 9016, Hvit |
| Høyde | 142,5 cm |
| Bredde | 180 cm |
| Vekt | 23 kg |
| Overflatebehandling | Pulverlakkert, Matt |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Alu |
| Type | Levegg |
| EAN-nr | 7020137020101 |
| Nobb | 56330956 |

