



Levegg KrifonAlu 65 180x142,5 cmSort
2 399 kr3 199 kr
Spar 25 %
Kampanje
Farge: RAL 7021, Gråsvart

Alu 65 180x142,5 cm
Sort2 399 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Stilrent og vedlikeholdsvennlig levegg i aluminium. Ønsker du et enklere vedlikehold av uteplassen kan levegger i aluminium være tingen for deg. Veggene har et moderne design og finnes i tre størrelser. Levegger festes til stolpe med medfølgende profilskinne. Tilhørende stolper H152 cm i aluminium kan kjøpes separat.
Varemerke
Beskrivelse
Stilrent og vedlikeholdsvennlig levegg i aluminium. Ønsker du et enklere vedlikehold av uteplassen kan levegger i aluminium være tingen for deg. Veggene har et moderne design og finnes i tre størrelser. Levegger festes til stolpe med medfølgende profilskinne. Tilhørende stolper H152 cm i aluminium kan kjøpes separat.
Ønsker du et enklere vedlikehold av uteplassen kan levegger i aluminium være tingen for deg. Veggene har et moderne design og finnes i tre størrelser. Levegger festes til stolpe med medfølgende profilskinne. Tilhørende stolper i aluminium kan kjøpes separat.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Krifon |
|---|---|
| Art.Nr. | 7022100 |
| Farge | RAL 7021, Gråsvart |
| Høyde | 142,5 cm |
| Bredde | 180 cm |
| Vekt | 23 kg |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Alu |
| Produkttype | Levegg |
| Overflatebehandling | Pulverlakkert, Matt |
| EAN-nr | 7029281022634 |
| Nobb | 60000452 |

