



Levegg PalmakoNina1 180X180 CmSortbeiset
1 560 kr
Farge: Sort

Nina1 180X180 Cm
Sortbeiset1 560 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Levegg Nina1 180 x 180 cm fra Palmako. Finnes i flere utførelser.
Moderne leveggserie med horisontalt spilepanel produsert av saktevoksende Nordisk gran i høy kvalitet.
Nina levegger kan leveres i flere elementstørrelser som kan kombineres til ønsket løsning.
Finnes i ulike overflatebehandlinger:
- Hvitmalt RAL 9016 (grunnet og overmalt to toppstrøk)
- Gråmalt RAL 7016 (grunnet og overmalt to toppstrøk)
- Trykkimpregnert Vintage
- Sortbeiset
Spesifikasjoner
- 12 mm paneltykkelse
- 33x57 mm ramme
Størrelser (BxH):
Nina 1: 180x180 cm
Nina 2: 90x180 cm
Nina 4: 180x90 cm
Nina levegger kan leveres i flere elementstørrelser som kan kombineres til ønsket løsning.
Finnes i ulike overflatebehandlinger:
- Hvitmalt RAL 9016 (grunnet og overmalt to toppstrøk)
- Gråmalt RAL 7016 (grunnet og overmalt to toppstrøk)
- Trykkimpregnert Vintage
- Sortbeiset
Spesifikasjoner
- 12 mm paneltykkelse
- 33x57 mm ramme
Størrelser (BxH):
Nina 1: 180x180 cm
Nina 2: 90x180 cm
Nina 4: 180x90 cm
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 120527 |
| Farge | Sort |
| Overflatebehandling | Beiset |
| Lengde | 1800 mm |
| Bredde | 33 mm |
| Materiale | Gran |
| Serie | Nina |
| Type | Levegg |
| Høyde | 1800 mm |
| Vekt | 22 kg |
| EAN-nr | 4743142045176 |
| Nobb | 60693028 |





