
Levegg PLUSKlink 174 x 129 cmTre/Natur
1 359 kr1 599 kr
Spar 15 %
Kampanje
tom 22/5
Farge: Tre/Natur

Klink 174 x 129 cm
Tre/Natur1 359 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 2 075 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Bygg ditt eget gjerde, planke, hagegjerde, grensegjerde. Kjært barn har mange navn. Profilgjerdet PLUS Klink er et gjerde i trykkimpregnert tre som kan gjøre alt. Det er spesielt ideelt for å skape en klassisk og attraktiv ramme rundt hagen eller terrassen din.
Kombiner med elementer i glass og espalier - også kjent som rionet - og lek med materialer og utseende. Produktet er PEFC-merket.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 27793-1 |
| Farge | Tre/Natur |
| Høyde | 129 cm |
| Bredde | 174 cm |
| Dybde | 3 cm |
| Produkttype | Levegg |
| Overflate | Trestruktur |
| EAN-nr | 5703393712677 |


