


Levegg PLUSOsaka 90x180cm Trykkimpregnert grunnmalt svart
1 529 kr1 799 kr
Spar 15 %
Kampanje

Osaka 90x180cm Trykkimpregnert grunnmalt svart
1 529 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 2 075 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Leveggen Osaka levereres med skruer.
Monteres med beslag og stolpe, OBS! følger ikke med.Velg stolpe etter hvor du skal montere skjermen. For stabil montering i bakken bør stolpen graves ned 90 cm i bakken og du bør da velge en stolpe som er 90 cm høyere enn skjermen.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 17458-15 |
| Farge | Sort |
| Høyde | 180 cm |
| Bredde | 90 cm |
| Materiale | Tre |
| Serie | Osaka |
| Type | Levegg |
| Vekt | 18 kg |
| EAN-nr | 5703393174581 |
