


Levegg PLUSTokyo 180x90 cmUmbra-grå RAL 7022
1 356 kr
Prispresset

Tokyo 180x90 cm
Umbra-grå RAL 70221 356 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 2 075 kr
Beskrivelse
Tokyo-serien er inspirert av den japanske estetikken, preget av ro og strenghet. Denne leveggen har smale, langsgående lister og passer perfekt rundt en terrasse eller som en romdeler i hagen, skaper en liten oase med fred og ro i uterommet.
De smale lamellene sørger for kamuflasje, slik at du bare kan skimte omgivelsene gjennom gjerdet. Ønsker du mer privatliv, kan du enkelt la plantene klatre opp. Bruk lamellene til kroker, plantekasser og redskaper, eller la dem stå som de er og slipp lyset inn med vakre skygger og lysspill på terrassen.
Egenskaper:
- Siderammer: 44×44 mm
- Lister: 15×44 mm
- Avstand mellom listene: 21 mm
- Monteres med: Slagskruer i rustfritt stål (spikres bakfra)
Egenskaper:
- Siderammer: 44×44 mm
- Lister: 15×44 mm
- Avstand mellom listene: 21 mm
- Monteres med: Slagskruer i rustfritt stål (spikres bakfra)
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 17415-22 |
| Uttrekkbart | Nei |
| Serie | Tokyo |
| Materiale | Furu/Gran |
| Høyde | 90 cm |
| Bredde | 180 cm |
| Type | Levegg |
| Sertifisering | FSC 100% |
| Farge | Umbra |
| Design | Umbra-grå RAL 7022 |
| Overflate | Soppbehandlet og grunnmalt |
| Form bord | Rektangulær |
| Dybde | 4,4 cm |
| Høyde | 900 mm |
| Bredde | 1800 mm |
| EAN-nr | 5703393744418 |
