


Levegg PLUSTokyo 83x180 cmUmbra-grå RAL 7022
1 359 kr1 599 kr
Spar 15 %
Kampanje
Farge: Umbra

Tokyo 83x180 cm
Umbra-grå RAL 70221 359 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 2 075 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Tokyo-serien er inspirert av den japanske estetikken, preget av ro og strenghet. Denne leveggen har smale, langsgående lister og passer perfekt rundt en terrasse eller som en romdeler i hagen, skaper en liten oase med fred og ro i uterommet.
De smale lamellene sørger for kamuflasje, slik at du bare kan skimte omgivelsene gjennom gjerdet. Ønsker du mer privatliv, kan du enkelt la plantene klatre opp. Bruk lamellene til kroker, plantekasser og redskaper, eller la dem stå som de er og slipp lyset inn med vakre skygger og lysspill på terrassen.
Egenskaper:
- Siderammer: 44×44 mm
- Lister: 15×44 mm
- Avstand mellom listene: 21 mm
- Monteres med: Slagskruer i rustfritt stål (spikres bakfra)
Egenskaper:
- Siderammer: 44×44 mm
- Lister: 15×44 mm
- Avstand mellom listene: 21 mm
- Monteres med: Slagskruer i rustfritt stål (spikres bakfra)
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 17418-22 |
| Farge | Umbra |
| Høyde | 180 cm |
| Bredde | 83 cm |
| Sertifisering | FSC 100% |
| Materiale | Furu/Gran |
| Bredde | 830 mm |
| Serie | Tokyo |
| Overflate | Soppbehandlet og grunnmalt |
| Form bord | Rektangulær |
| Type | Levegg |
| Dybde | 4,4 cm |
| Høyde | 1800 mm |
| EAN-nr | 5703393744425 |


