



Rekkverk/ Levegg PalmakoLine 120x100 cmGrå Trykkimpregnert
730 kr
Farge

Line 120x100 cm
Grå Trykkimpregnert 730 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Rekkverk for terrasse og veranda i moderne spiledesign, som også kan kombineres med Line levegger.
Kraftige horisontale spiler i 28x32 mm montert på vertikale stendere i 32x40 mm.
Rekkverket kan monteres med terrasseskruer direkte i stolper uten bruk av festebraketter.
Terrasserekkverk i moderne spiledesign i trendy trykkimpregnert vintage utførelse.
Kraftige horisontale spiler i 28x32 mm montert på vertikale stendere i 32x40 mm. Produsert av Nordisk gran.
Rekkverket kan monteres med terrasseskruer direkte i stolper uten bruk av festebraketter. Line terrasserekkverk kan kombineres med Line levegger etter ønske.
Leveres i trykkimpregnert vintage utførelse, som vil gråne naturlig over tid dersom det ikke overflatebehandles med treolje, beis etc.
Monteres på stolper i 70x70 eller 90x90 mm etter ønske.
Husk stolpeføtter og festemateriell.
Tekniske detaljer
- Bredde: 118 cm
- Høyde: 95,5 cm
- Ramme: 32x40 mm
- Kledningsdimensjon: 28x32 mm
Kraftige horisontale spiler i 28x32 mm montert på vertikale stendere i 32x40 mm. Produsert av Nordisk gran.
Rekkverket kan monteres med terrasseskruer direkte i stolper uten bruk av festebraketter. Line terrasserekkverk kan kombineres med Line levegger etter ønske.
Leveres i trykkimpregnert vintage utførelse, som vil gråne naturlig over tid dersom det ikke overflatebehandles med treolje, beis etc.
Monteres på stolper i 70x70 eller 90x90 mm etter ønske.
Husk stolpeføtter og festemateriell.
Tekniske detaljer
- Bredde: 118 cm
- Høyde: 95,5 cm
- Ramme: 32x40 mm
- Kledningsdimensjon: 28x32 mm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 109554 |
| Farge | Grå Trykkimpregnert |
| Høyde | 955 mm |
| Vekt | 15 kg |
| Bredde | 1200 mm |
| Garanti | 5 år |
| Materiale | Gran |
| Serie | Line |
| Type | Levegg |
| EAN-nr | 4743142004197 |
| Nobb | 58076226 |
