
Stolpe Biohorttil Levegg for Innstøping Betong Justerbar135 cm, Mørkgrå Metallic
2 159 kr2 399 kr
Spar 10 %
Kampanje
Farge: Metallic Mørkgrå
Høyde

til Levegg for Innstøping Betong Justerbar
135 cm, Mørkgrå Metallic2 159 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 49 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Stolpene benyttes mellom leveggselementene og samme stolpe kan benyttes til både start, slutt, skjøt eller hjørne. Med denne varianten settes stolpen direkte inn i betongfundamentet. Størrelse på fundament (varierer ut fra grunnforholdene): min. 40 x 40 cm, dybde 80 cm.
Egenskaper
| Varemerke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | B240220 |
| Farge | Metallic Mørkgrå |
| Høyde | 135 cm |
| Bredde | 40 cm |
| Lengde | 40 cm |
| Materiale | Stål |
| Serie | Levegg |
| Type | Stolpe |
| Veggtykkelse | 0,4 mm |
| EAN-nr | 9003414173408 |



