


Vedstativ PLUS188x286 cmGrundmålat Svart
10 199 kr
Farge: Sort

188x286 cm
Grundmålat Svart10 199 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Beskrivelse
Skap stemningen i hagen eller på terrassen med en vedbod som skjermvegg.
PLUS har satt sammen noen enkle pakker som gjør det enkelt å bygge oppbevaring til veden selv. Vedboden kan plasseres mot vegg eller som skjerm ved uteplassen. Kombiner gjerne med PLUSS Skjermpakke.
Egenskaper
Bredde: 286 cm
Dybde: 50 cm
Høyde: 188 cm
Farge: Sort RAL 9005
Design: PLUS A/S
Vekt: 109,50 Kg
Sertifisering: FSC MIX 70%
Leveres trykkimpregnert og grunnmalt
Bredde: 286 cm
Dybde: 50 cm
Høyde: 188 cm
Farge: Sort RAL 9005
Design: PLUS A/S
Vekt: 109,50 Kg
Sertifisering: FSC MIX 70%
Leveres trykkimpregnert og grunnmalt
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 179051-15 |
| Farge | Sort |
| Høyde | 286 cm |
| Bredde | 188 cm |
| Dybde | 50 cm |
| Materiale | Furu |
| Serie | Cubic |
| Type | Vedstativ |
| EAN-nr | 5703393718754 |


