Beskrivelse
Taustige Alu-Stigen er en lett og smidig taustige med aluminiums trinn som stikker 8cm ut fra veggen.
Egenskaper
- Aluminiumsfeste og brannsikkert bånd
- Frigjøres med et enkelt håndgrep
- Maks. belastning pr. trinn: 150 kg
- Maks. belastning totalt: 450kg
- Stigen ligger 8 cm fra veggen
- Aluminiumsfeste og brannsikkert bånd
- Frigjøres med et enkelt håndgrep
- Maks. belastning pr. trinn: 150 kg
- Maks. belastning totalt: 450kg
- Stigen ligger 8 cm fra veggen
Egenskaper
| Varemerke | Alu-stigen |
|---|---|
| Art.Nr. | 16275 |
| Produkttype | Brannstige |
| Serie | Proff/Hobby |
| Lengde | 750 cm |
| Vekt | 6,3 kg |
| Bredde | 30,5 cm |
| EAN-nr | 7071500001678 |
| Nobb | 40986192 |





