Beskrivelse
Lobas Gittergelender SN GG-11 forhindrer snø fra å rase ned fra taket ved inngangsparti, terrasse, garasjeinnkjørsel m.m.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Lobas |
|---|---|
| Art.Nr. | 53438904 |
| Farge | Sort |
| Bredde | 3 cm |
| Type | Snøfanger |
| Materiale | Varmforsinket stål |
| Lengde | 108 cm |
| Overflate | Polyesterbelagt |
| Høyde | 10,8 cm |
| Vekt | 1,5 kg/st |
| Forbruk | Antall stk/løpemeter: 1 |
| EAN-nr | 7340018158922 |
| Nobb | 53438904 |





