Beskrivelse
Benders Snøstopper kan benyttes der is raser under gelender eller tung snø skaper problem inn mot gradrenne. Type universal for betong og skiferstein. Selges i pakke med 25 stk.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Lobas |
|---|---|
| Art.Nr. | 53438885 |
| Farge | Sort |
| Bredde | 3 cm |
| Type | Snøstopper |
| Materiale | Varmforsinket stål |
| Lengde | 26,5 cm |
| Høyde | 10 cm |
| Antall | 25 st/frp |
| Overflate | Polyesterbelagt |
| Vekt | 0,17 kg/st |
| EAN-nr | 7340018129717 |
| Nobb | 53438885 |



