
Stigesikring LobasSvart
279 kr
Prispresset
Farge
Beskrivelse
Lobas stigesikring vil hindre at oppsatt stige sklir sidelengs på takrennen og dermed minsker risikoen for fallulykker.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Lobas |
|---|---|
| Art.Nr. | 30356687 |
| Farge | Sort |
| Bredde | 20 cm |
| Materiale | Varmforsinket stål |
| Lengde | 35 cm |
| Overflate | Polyesterbelagt |
| Høyde | 50 cm |
| Vekt | 0,65 kg/stk |
| EAN-nr | 7340018128000 |
| Nobb | 30356687 |

