


Gulvvarmekabel ArredoLengde: 30 m
1 049 kr
Lengde

Gulvvarmekabel Arredo
Lengde: 30 m1 049 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Gulvvarmekabel Arredo er en fleksibel gulvvarmekabel som kun er 4 mm tynn, samt lett og smidig å legge. Gir en jevn økonomisk varmefordeling i rommet og får våte gulv til å tørke raskere. I tillegg slipper du støv, da gulvvarme, i motsetning til radiatorer, ikke forårsaker noen luftbevegelse.
Varemerke
Beskrivelse
Gulvvarmekabel Arredo er en fleksibel gulvvarmekabel som kun er 4 mm tynn, samt lett og smidig å legge. Gir en jevn økonomisk varmefordeling i rommet og får våte gulv til å tørke raskere. I tillegg slipper du støv, da gulvvarme, i motsetning til radiatorer, ikke forårsaker noen luftbevegelse.
Gulvvarme fra Arredo er svensprodusert med 10 år garanti.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Arredo |
|---|---|
| Art.Nr. | 310708 |
| Lengde | 30 m |
| Effekt/prestering | 300 W |
| Tykkelse | 4 mm |
| Type | Varmekabel |
| Effekt | 300 W |
| Antall | 3 m²/frp |
| Spenning | 230 V |
| Termostat | Nei |
| EAN-nr | 7340072800935 |