


Gulvvarmekabel ArredoLengde: 35 m
1 099 kr
Lengde

Gulvvarmekabel Arredo
Lengde: 35 m1 099 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Gulvvarmekabel Arredo er en fleksibel gulvvarmekabel som kun er 4 mm tynn, samt lett og smidig å legge. Gir en jevn økonomisk varmefordeling i rommet og får våte gulv til å tørke raskere. I tillegg slipper du støv, da gulvvarme, i motsetning til radiatorer, ikke forårsaker noen luftbevegelse.
Varemerke
Beskrivelse
Gulvvarmekabel Arredo er en fleksibel gulvvarmekabel som kun er 4 mm tynn, samt lett og smidig å legge. Gir en jevn økonomisk varmefordeling i rommet og får våte gulv til å tørke raskere. I tillegg slipper du støv, da gulvvarme, i motsetning til radiatorer, ikke forårsaker noen luftbevegelse.
Egenskaper
| Varemerke | Arredo |
|---|---|
| Art.Nr. | 250117 |
| Lengde | 35 m |
| Type | Varmekabel |
| Areal | 3,5 m2 |
| Effekt | 350 W |
| Antall | 3,5 m2/pk |
| Spenning | 230 V |
| Termostat | Nei |
| Tykkelse | 4 mm |
| EAN-nr | 7340072800942 |