
Varmekabel ProfagProkabel 10 for FlytemasseLengde: 93,5 m, 935 W
1 799 kr
Lengde

Prokabel 10 for Flytemasse
Lengde: 93,5 m, 935 W1 799 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Kabellengde 13,5-137 m. Diameter 3,9 mm.
Termostat er ikke inkludert, dette kan kjøpes som tilbehør.
Egenskaper
| Varemerke | Profag |
|---|---|
| Art.Nr. | 107435 |
| Type | Varmekabel |
| Lengde | 93,5 m |
| Effekt | 935 W |
| Spenning | 230 V |
| Antall | 1 stk/pakke |
| Tykkelse | 3,9 mm |
| EAN-nr | 7070714251183 |
| Nobb | 54286377 |
