




Effekt/prestering

Basic
600W, BxH: 714x550 mm1 119 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Oljefylt ovn med bimetalltermostat. IP22. Kan brukes i våtrom.
Av og på knapp samt termostatregulering. Reguleringsområde 0-30°C. Temperaturavvikelse: +- 5 °C. Termostaten er montert på radiatorens høyre side (bredden er 60 mm) og har en rød lysdiode som indikerer når radiatoren arbeider. Overopphetingsbeskyttelse som bryter strømmen ved for høy temperatur, veltebskyttelse som bryter strømmen om den frittstående radiatoren skulle velte, samt frostvakt. Har 1.5 m kabel med jordet stikkontakt. Frostfri mineralolje. Ben og enkelt veggfeste følger med.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Termo |
|---|---|
| Art.Nr. | 530060 |
| Design | Oljefylt |
| Bredde | 714 mm |
| Montering | Frittstående |
| Høyde | 550 mm |
| Effekt/prestering | 600 W |
| Produkttype | Oljeovn |
| Veggboks/Koblingsboks | Nei |
| Farge | Hvit |
| Tilkobling | El |
| Spenning | 230 V |
| IP-Klasse | IP22 |
| Materiale | Stål |
| Stikkontakt | Ja |
| WiFi | Nei |
| EAN-nr | 7350051205460 |
