
Kompresjonskobling DanfossR 3/8" X 12
Nyhet
299 kr
- Ny - På vei inn på lager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Komprimeringskobling for RA-2000.
Egenskaper
| Varemerke | Danfoss |
|---|---|
| Art.Nr. | 4803889 |
| Bredde | 20 mm |
| Farge | Nikkel |
| Materiale | messing |
| Type | Kompresjonskobling |
| Dybde | 25 mm |
| Dimensjon | R 3/8" x 12 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Vekt | 0,01 kg |
| RSK-nr | 4803889 |
| EAN-nr | 5702420033129 |
