









Varmepumpe Mitsubishi ElectricGussuri 4600
Prispresset
Oppgi ditt postnummer for å se pris og valg av montering

Gussuri 4600
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
OBS! Varmepumper fra Mitsubishi Electric krever montering av sertifisert montør. Montering/installering må velges ved kjøp.
Senk dine oppvarmingskostnader og ditt klimaavtrykk
En luft-til-luft varmepumpe tar effektivt vare på energien fra uteluften og omdanner den til energieffektiv varme i hjemmet ditt. Samtidig som du reduserer ditt klimaavtrykk, sparer du på oppvarmingskostnadene dine.
Aircondition inkludert
Under de varmeste sommerdagene kan du bruke varmepumpen din til å kjøle ned hjemmet ditt. Still inn kjølemodus med et enkelt knappetrykk og nyt deretter et kjølig, behagelig inneklima. Gussuri har i tillegg funksjonen Self Clean som tar hånd om kondensen som kan dannes inne i maskinen når man kjøler varm luft. Problemfri kjøling rett og slett!
Støyfri hjemmemiljø
Med sine 18dB hører du knapt når Gussuri arbeider i sin stilleste driftsmodus. Med funksjonen Night Mode senker du lydnivået på utedelen.
Styr din Gussuri på avstand
Du trenger ikke å stå ved siden av din Guru for å aktivere eller styre den. Med vår app MELCloud kan du være hvor langt unna som helst, så lenge du har wifi.
Rent luftmiljø
Med Gussuri Dual Barrier coating og self clean mode øker du maskinens levetid. I kombinasjon med V-blockingfilteret får du i tillegg renere inneluft.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Mitsubishi Electric |
|---|---|
| Type | Varmepumpe |
| Sort | Veggmodell |
| Energieffektivitet Varmluft | A++ |
| SEER Värde | 8,7 |
| Kyleffekt | 3,8 kW |
| VektInnedel | 10,5 Kg |
| Ljudtrycksnivå Inomhus | 18-45 dB-A |
| Spenning | 230 V |
| Energieffektivitet | A++ |
| Varmeeffekt | 4,6 kW |
| Köldmedium Typ | R32 |
| Egenskaper | Lavt støynivå, Miljøvennlig kjølemiddel, WiFi-kontroll inkludert |
| Ljudtrycksnivå Utomhus | 48 dB-A |
| SCOP Medelklimat 35/55°C | 4,6 |
| Kyleffekt Nominell | 3,5 kW |
| VektUtedel | 27 Kg |
| Modell Utomhusdel | MUZ-AY35VGH-SC1 |
| DybdeInnedel | 245 mm |
| Serie | Gussuri |
| Köldmediemängd | 0,55 g |
| BreddeUtedel | 800 mm |
| HøydeInnedel | 299 mm |
| DybdeUtedel | 245 mm |
| Energiforbrukning | 880 kWh/år |
| HøydeUtedel | 550 mm |
| Farge | Hvit |
| Värmeeffekt Nominell | 4 kW |
| Energieffektivitet Kall Luft | A+++ |
| BreddeInnedel | 798 mm |
| Modell Inomhusdel | MSZ-AY35VGK-SC1 |
| Design | Vegghengt |
| Oppvarmningsareal | 10-110 m2 |






