



- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
OBS! Varmepumper fra Mitsubishi Electric krever montering av sertifisert montør. Montering/installering må velges ved kjøp.
Energieffektiv luft-til-luft varmepumpe
Kaiteki 6600 har en enda sterkere luftstrøm og høy energieffektivitet, noe som gir deg store besparelser. Luft-til-luft varmepumpen har blitt testet i minusgrader med gode resultater og håndterer også ekstreme temperaturforskjeller på en utmerket måte. Den er derfor et trygt valg i nordiske klima. Med denne varmepumpen i hjemmet ditt får du behagelig varme gjennom mange kalde vinternetter. Du velger selv hvilken temperatur du ønsker - trinnløst mellom +10 og +31°C.
Kjølende kulde om sommeren
Med Kaiteki 6600 får du også klimaanlegg i samme maskin. Du enkelt bytte til AC med et trykk på fjernkontrollen. Ved kjøledrift brukes den samme energieffektive varmepumpeteknologien, og Kaiteki 6300 lever enkelt opp til den høyeste energiklassen for AC.
En veggmodell
Siden Kaiteki 6600 er en ren veggmodell, bør det være minst 10 cm mellom toppen av innedelen og taket for å få best effekt.
En luft-til-luft varmepumpe med mange smarte funksjoner
Kaiteki 6600 har mange smarte funksjoner for å øke komforten i hjemmet ditt. Varmepumpen er utstyrt med en peisfunksjon, noe som gjør at den fungerer ekstra godt sammen med andre varmekilder. Aktiver sirkulasjonsmodus og den behagelige varmen fra peisen eller den åpne peisen vil bli jevnt fordelt i rommet. Denne varmepumpen er også utstyrt med doble luftretninger for bedre varmespredning og kan med fordel brukes i trapper for å spre varme mellom to etasjer.
Redusert støynivå
Kaiteki 6600 kommer med nattmodusfunksjonen. Nattmodus reduserer støynivået på utedelen med 3dB.
I-SEE Sensor
I-SEE sensoren oppdager hvor i rommet du befinner deg og tilpasser luften etter det. Du kan selv velge om du vil blåse luften mot deg eller fra deg. Du kan også sette at luft-til-luft varmepumpen skal senke eller øke temperaturen med to grader når ingen er i rommet. Ved å lese av og huske alle bevegelser og temperaturer i rommet, lærer Kaiteki 6600 hvor i rommet du oppholder deg mest og tilpasser luftstrømmen etter det. Den sprer varmen eller kulden dit den trengs mest.
Innebygd WiFi-styring
Med Mitsubishi Electric Kaiteki 6600 får du innebygd WiFi-styring som standard.
5 års garanti
Mitsubishi tilbyr 5 års garanti på sine produkter, og vi er en autorisert forhandler av deres produkter.
Flere fordeler med Mitsubishi Electric LN35 Kaiteki 6600
- 5 års garanti.
- Kjølemedium R32.
- Vedlikeholdsvarme etter ønsket temperatur mellom +10 ºC til +31 ºC.
- Trådløs fjernkontroll.
- WiFi-styring inkludert.
- Renser luften din med sitt Plasma Quad-filter.
- Støv og smussavvisende.
- Effekten tilpasses etter husets varmebehov.
- Høydimensjonert effekt.
- Doble luftretninger.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Mitsubishi Electric |
|---|---|
| Støynivå | 45 |
| WiFi | Ja |
| Kjølekapasitet Maks | 4 kW |
| Kjølekapasitet Min | 0,8 kW |
| Kjølekapasitet Nominell | 3,5 kW |
| Spenning | 230 V |
| DybdeInnedel | 233 mm |
| DybdeUtedel | 285 mm |
| MaksVarmeeffekt | 6,6 kW |
| MinVarmeeffekt | 0,9 kW |
| HøydeInnedel | 307 mm |
| HøydeUtedel | 550 mm |
| Tillverkargaranti | 2 years |
| Lydnivå Normalt bruk Max | 45 dB-A |
| Effekt/prestering | 3,5 kW |
| VektInnedel | 15,5 Kg |
| VektUtedel | 36 Kg |
| BreddeInnedel | 890 mm |
| BreddeUtedel | 800 mm |
| Design | Vegghengt |
| Produkttype | Varmepumpe |
| Sort | Veggmodell |
| Energieffektivitet Varmluft | A+++ |
| SEER Värde | 9,4 |
| Ljudtrycksnivå Inomhus | 19/24/29/38/45 |
| Energieffektivitet | A+++ |
| Köldmedium Typ | R32 |
| Tilkobling El | 1-fas |
| Ljudtrycksnivå Utomhus | 50 |
| Effekt i Medeltemp | 6,6 |
| ModellUtedel | MUZ-LN35VG2HZ, MUZ-LN35VGHZ2 |
| Energiförbrukning Uppvärmning | 1098 |
| Vedlikeholdsvarme | Ja |
| Serie | Kaiteki |
| Arbetstemperatur Utomhus | -35/- °C |
| Energiforbrukning | 1098 kWh/år |
| SCOPVerdiMiddeltemperatur | 5,1 |
| VarmeeffektNominell | 4, 3,5 kW |
| KjølemiddelrørMaksHøyde | 12, 14 |
| Farge | Hvit, Sort |
| Effekt/prestering | 3,5 mA |
| Bullernivå Utomhus | 50 |
| Energieffektivitet Kall Luft | A+++ |
| ModellInnedel | MSZ-LN35VG2 B, MSZ-LN35VG2W MSZ-LN35VG2V MSZ-LN35VG2B |
| KjølemiddelrørMaks/Min | 20 / - |
| Köldmediemängd | 850 g |
| Sikring | 13A |
| Oppvarmningsareal | 0-135 m |
| Kjøleflate | 10-57, 12-60 |
