
Taklampe AstroDenverSølv
1 049 kr
Beskrivelse
Med taklampen Astro Denver sentrert i taket lyser du opp hele badet på en enkel måte. Siden den er IP44-klassifisert, er den godt egnet for bruk på bad.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Astro |
|---|---|
| Art.Nr. | AS1038001 |
| Farge | Krom |
| Diameter | 120 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Materiale | Stål |
| Serie | Denver |
| Sokkel | G9 |
| Produkttype | Baderomsbelysning |
| Spenning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Høyde | 160 mm |
| Effekt/prestering | 40 W |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| EAN-nr | 5038856003239 |

