Beskrivelse
Vegglampe Astro Mashiko Classic 360 er en speilbelysning som kan monteres både på siden av og over speilet.
Produktet er klasset IP44 og kan dermed plasseres i baderommets sone 2 og 3.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Astro |
|---|---|
| Farge | Bronse, Krom, Messing |
| Bredde | 80 mm |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 80 mm |
| Høyde | 360 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Effekt/prestering | 7 W |
| Serie | Mashiko |
| Sokkel | E14/SES |
| Antall Lyskilder | 2 st |
| Produkttype | Vegglampe |
| Design | Vegglampe |
| Energieffektivitet | A+-E |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| Materiale | Metall og Glass |
| Lyskilde | LED |




