
Vegglampe AstroOrb med Speil
fra5 699 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 149 kr

Vegglampe Astro Orb med speil er et opplyst 5 ganger forstørrende speil som i motsetning til andre gir nyttig arbeidsbelysning med en merkbar designfølelse. Lampen representerer en sfærisk lyskule, med et fullt justerbart speil som "kretser" rundt armaturet i midten. De delikate bevegelsesdelene er robuste, men med en følelse av letthet, og skjuler en kompleks teknisk løsning bak dens enkle form. Den er IP44-klassifisert, så den passer perfekt på badet ditt.
Varemerke
Beskrivelse
Vegglampe Astro Orb med speil er et opplyst 5 ganger forstørrende speil som i motsetning til andre gir nyttig arbeidsbelysning med en merkbar designfølelse. Lampen representerer en sfærisk lyskule, med et fullt justerbart speil som "kretser" rundt armaturet i midten. De delikate bevegelsesdelene er robuste, men med en følelse av letthet, og skjuler en kompleks teknisk løsning bak dens enkle form. Den er IP44-klassifisert, så den passer perfekt på badet ditt.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Astro |
|---|---|
| Farge | Krom, Matt Sort |
| Bredde | 210 mm |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 92 mm |
| Design | Vegglampe |
| Høyde | 434 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Serie | Orb |
| Sokkel | G9 |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Produkttype | Baderomsbelysning |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |

