
Vegglampe AstroOrb Single
fra2 749 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 149 kr
Beskrivelse
Vegglampe Astro Orb er en stilig vegglampe som er fin sammen med speillampen Orb, men denne passer perfekt på enhver vegg i hjemmet ditt. Lampen representerer en sfærisk lyskule. IP-klassen er 44, så den passer perfekt på badet ditt.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Astro |
|---|---|
| Farge | Krom, Matt Sort |
| Bredde | 80 mm |
| Design | Vegglampe |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Orb |
| Sokkel | G9 |
| Produkttype | Baderomsbelysning |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 92 mm |
| Dimbar | Ja |
| Høyde | 380 mm |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Sensor | Nei |
| Antall Lyskilder | 1 st |


