





Ottavino
2 554 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 149 kr
Beskrivelse
Ottavino er en lekker vegglampe fra Astro med glasskjerm.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Astro |
|---|---|
| Art.Nr. | 1411001 |
| Farge | Krom |
| Bredde | 82 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Metall og Glass |
| Serie | Ottavino |
| Sokkel | LED E14/SES |
| Produkttype | Vegglampe |
| Design | Vegglampe |
| Energieffektivitet | A+-A |
| Lyskilde | LED |
| Dybde | 124 mm |
| Dimbar | Ja |
| Høyde | 267 mm |
| Effekt/prestering | 5 W |
| Sensor | Nei |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| EAN-nr | 5038856103120 |
