Beskrivelse
Vegglampe Roma fra Astro er en moderne lampett med glasskjerm. Lampen kan brukes på baderommet.
Egenskaper
| Varemerke | Astro |
|---|---|
| Farge | Messing, Sort |
| Bredde | 150 mm |
| Dybde | 153 mm |
| Høyde | 190 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Materiale | Metall |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Serie | Roma |
| Sokkel | G9 |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Produkttype | Vegglampe |
| Design | Vegglampe |
| Energieffektivitet | A++-D |
| Lyskilde | LED |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |



