Beskrivelse
Speilbelysning Bathlife Ljus passer perfekt over baderomsspeilet eller speilskapet. Lampen monteres direkte på speilet eller på et speilskap. Belysningen er tilpasset for fast installasjon.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Farge | Krom, Sort |
| Bredde | 380, 600 mm |
| Energieffektivitet | E |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Metall |
| Serie | Lys |
| Sokkel | Integrert LED |
| Produkttype | Skapbelysning |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 153 mm |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Høyde | 50, 60 mm |
| Effekt/prestering | 6, 9 W |



