
Dekorasjonsbelysning Gnosjö KonstsmideGriser 5 stk 40 LED
fra 505 kr
Prispresset
Velg Farge
Beskrivelse
Dekorasjonsbelysning Gnosjö Konstsmide Griser 5 stk 40 LED er en vakker belysningsdekorasjon i form av fem griser med 40 varmhvite LED-lamper.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lysdekorasjon |
| Materiale | Akryl |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Antall Lyskilder | 40 st |
| Høyde | 125 mm |
| Spenning | 24 V |
| Energieffektivitet | F |
| Vekt | 0,65 kg |
| Kabellengde | 4 m |
| Bredde | 125 mm |
| Lystemperatur | 2700 K |
| Energiforbrukning | 1 kWh/1000h |
| Dybde | 100 mm |
| Effekt/prestering | 0,8 W |
| Dimbar | Ja |
| Farge | Klar, Rosa |
| Energiforbrukning | 1 kWh/år |


