Beskrivelse
Tre pingviner fra Gnosjö Konstsmide med 48 hvite LED-lys. Inkluderer transformator.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6270-203 |
| Kabellengde | 5 m |
| Farge | Sort/Hvit |
| Spenning | 24 V |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Akryl |
| Effekt/prestering | 0,02 W |
| Antall Lyskilder | 48 st |
| Produkttype | Lysdekorasjon |
| Vekt | 1 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318302702038 |





