Beskrivelse
Sittende rev i akryl fra Gnosjö Konstsmide med 32 stk hvite LED-lamper. Tilkoblingsledning 5 m. For utendørs bruk.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6275-203 |
| Kabellengde | 5 m |
| Farge | Oransje/Hvit |
| Energieffektivitet | F |
| Høyde | 270 mm |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lengde | 4 m |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Akryl |
| Effekt/prestering | 0,02 W |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Lysdekorasjon |
| Bredde | 135 mm |
| EAN-nr | 7318302752033 |



