Beskrivelse
Lysdekorasjon Gnosjö Konstsmide Sittende Katt Akryl 34cm LED er en fin sittende katt i akryl med 40 varmhvite LED. 24V/IP44.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6259-103 |
| IP-Klasse | IP44 |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Ljusdekoration |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Antall Lyskilder | 40 st |
| Høyde | 340 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Vekt | 1,1 kg |
| Kabellengde | 5 m |
| Bredde | 270 mm |
| Lystemperatur | 2500 K |
| Dybde | 180 mm |
| Farge | Klar |
| Effekt/prestering | 0,03 W |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| Lysstyrke | 2,6 lumen |
| EAN-nr | 7318302591038 |




