Beskrivelse
Elegant glassdekorasjon for både innendørs og utendørs bruk. Klart glass med filament LED. Batteridrevet med timerfunksjon
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| IP-Klasse | IP44 |
| Strøm | 20 mA |
| Kraftkilde | Batteri |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lysdekorasjon |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Høyde | 19,5 mm |
| Vekt | 0,2 kg |
| Kabellengde | 1 m |
| Bredde | 12,5 mm |
| Serie | Bowl |
| Lystemperatur | 2700 K |
| Dybde | 12,5 mm |
| Effekt/prestering | 1,2 W |
| Farge | Amber, Sort, Transparent |




