Beskrivelse
Innendørsdekorasjonen Star Trading Flamme Ring er en 28 cm metallring med det fine antikklyset Flamme (15 cm). Det er fint å dekorere med i vinduet eller mot en vegg.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| IP-Klasse | IP20 |
| Strøm | 20 mA |
| Kabelfarge | Sort |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Lysdekorasjon |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Høyde | 300 mm |
| Spenning | 3 V |
| Vekt | 0,14 kg |
| Bredde | 285 mm |
| Serie | Flamme Ring |
| Dybde | 25 mm |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Diameter | 285 mm |
| Sensor | Nei |
| Farge | Messing, Sort, Sølv |




