Beskrivelse
Glasskule i matt rød farge, duggdråper langs dekorasjonsbåndet og i glasskulen, Led langs dekorasjonsbåndet og Ledlys i kulen.
Dekorasjon gir en vakkert stemningsfull glød. Drevet av batteri og den innebygde timeren gjør det enkelt å stille inn når produktet skal lyse. Pynt med glasskulen til jul og advent, perfekt juledekorasjon som gir en magisk stemning til vinduer og inne i rommet.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Produkttype | Lysdekorasjon |
| Materiale | Glass/Metall/Plast/Stoff |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Kabellengde | 200 m |
| Serie | Bliss |
| Farge | Rød |
| Dimbar | Nei |
| Antall Lyskilder | 16, 18, 20 st |
| Høyde | 110, 165, 210 mm |
| Vekt | 0,082, 0,369, 0,1855 kg |
| Bredde | 100, 150, 200 mm |
| Dybde | 100, 150, 200 mm |
| Effekt/prestering | 0,5, 0,012, 0,064 W |
| Diameter | 100, 150, 200 mm |
| IP-Klasse | IP20 |

