Beskrivelse
Batteridrevet glasskule med duggdråpe. Dekorasjonen gir et vakkert skinn. Den innebygde timeren gjør det enkelt å stille inn når produktet skal lyse.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 457-91 |
| Produkttype | Glasskule |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Antall Lyskilder | 15 st |
| Høyde | 11 cm |
| Kabellengde | 1 m |
| Bredde | 10 cm |
| Serie | Glow |
| Dybde | 10 cm |
| Farge | Transparent |
| Dimbar | Nei |
| EAN-nr | 7391482045164 |



