Beskrivelse
Glassdekorasjon 3-pakning B/O er en borddekorasjon med tre glasskuler. Drives av batteri med timerfunksjon.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 457-98 |
| IP-Klasse | IP20 |
| Strøm | 20 mA |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Lysdekorasjon |
| Materiale | Glass/Plast |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Antall Lyskilder | 10 st |
| Høyde | 90 mm |
| Spenning | 3 V |
| Vekt | 0,65 kg |
| Kabellengde | 0,5 m |
| Bredde | 770 mm |
| Serie | Triss |
| Strøm | 0,02 A |
| Dybde | 100 mm |
| Farge | Transparent |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| EAN-nr | 7391482050960 |





