


Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Sjarmerende adventslysestake laget av tre med malte trebrikker i gull som dekorasjon. Lysestaken er både moderne og tradisjonell, og passer utmerket i et vindu eller på en kommode. Julen blir noe helt spesielt med den stemningsfulle Anno som dekorasjon.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Brun, Grå, Hvit |
| Antall Lyskilder | 7 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 710 mm |
| Bredde | 510 mm |
| Strøm | 88 mA |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Adventsstake |
| Materiale | Tre |
| Sokkel | E10 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 230 V |
| Vekt | 1,5 kg |
| Kabellengde | 1,8 m |
| Serie | Anno |
| Dybde | 100 mm |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Sensor | Nei |
| IP-Klasse | IP20 |



