


Adventsstake Star TradingElias TradisjonHvit
909 kr

Elias Tradisjon
Hvit 909 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Dekorativ lysestake med fin dekor.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 218-87 |
| Farge | Hvit |
| Antall Lyskilder | 5 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 670 mm |
| Bredde | 350 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Adventsstake |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | E10 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 230 V |
| Vekt | 1,04 kg |
| Kabellengde | 1,8 m |
| Serie | Elias Tradition |
| Dybde | 80 mm |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7391482057587 |
