Beskrivelse
Lysestake i tradisjonell form med et moderne uttrykk. Matchende mansjetter som dekorasjon på lysestakene. Gir et friskt inntrykk og deilig julestemning.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 243-17-1 |
| Farge | Rød |
| Antall Lyskilder | 7 st |
| Lyskilde | Glödlampa |
| Høyde | 530 mm |
| Bredde | 470 mm |
| Spenning | 230 V |
| Diameter | 70 cm |
| Dimbar | Nei |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Adventstake |
| Materiale | Tre |
| Sokkel | E10 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Vekt | 0,73 kg |
| Kabellengde | 1,8 m |
| Serie | Zack |
| Dybde | 70 mm |
| Effekt/prestering | 3 W |
| EAN-nr | 7391482078315 |



