Beskrivelse
Lysestake fra Gnosjö Konstsmide med 11 lys og dekorasjonsringer. Ledning 1,7 m.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Grå, Rød |
| Antall Lyskilder | 11 st |
| Lyskilde | IL |
| Høyde | 820 mm |
| Bredde | 860 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kabelfarge | Hvit |
| Produkttype | Adventstake |
| Materiale | Tre |
| Sokkel | E10 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 230 V |
| Vekt | 1,35 kg |
| Kabellengde | 1,7 m |
| Dybde | 150 mm |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |



