Beskrivelse
Lysestake fra Gnosjö Konstsmide med 3 stk lys. 2,4 m lang hvit tilkoblingsledning.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Grå, Sort |
| Antall Lyskilder | 3 st |
| Lyskilde | IL |
| Høyde | 476 mm |
| Bredde | 200 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Adventstake |
| Materiale | Tre |
| Sokkel | E10 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 24 V |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Effekt/prestering | 3 W |



