Beskrivelse
LED-lysestake fra Gnosjö Konstsmide med 45 stk varmhvite lys. Ledning 1,8 m.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3571-900TR |
| Farge | Sølv |
| Antall Lyskilder | 45 st |
| Lyskilde | LED |
| Høyde | 560 mm |
| Bredde | 465 mm |
| Spenning | 3 V |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Metall |
| Effekt/prestering | 0,02 W |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Adventstake |
| EAN-nr | 7318303571909 |



