Beskrivelse
Advenstake Gnosjö Konstsmide 5 Lys Messing er en elektrisk lysstake med 5 lys. Den er laget av forniklet metall og har IP20-klassifisering. 24V.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 2048-810TR |
| Farge | Messing |
| Antall Lyskilder | 5 st |
| Lyskilde | IL |
| Høyde | 410 mm |
| Bredde | 310 mm |
| Kabellengde | 2,4 m |
| Dybde | 65 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lystemperatur | 2100 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Stål |
| Effekt/prestering | 1,8 W |
| Kraftkilde | Strøm |
| Sokkel | E10 |
| Produkttype | Adventstake |
| Vekt | 1,09 kg |
| Dimbar | Ja |
| Lysstyrke | 6 lumen |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318302048815 |



