


Adventstake Gnosjö Konstsmide5L Grønn/Grå
971 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lysestake fra Gnosjö Konstsmide med 5 stk lys med grå ringer.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3991-935 |
| Farge | Grønn/Grå |
| Antall Lyskilder | 5 st |
| Lyskilde | IL |
| Høyde | 440 mm |
| Bredde | 420 mm |
| Kabellengde | 1,7 m |
| Spenning | 230 V |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Tre |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Adventstake |
| EAN-nr | 7318309919354 |
