


Adventstake Gnosjö Konstsmide5L MessingHvit/Messing
774 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Adventsstake fra Gnosjö Konstsmide i messinglakkert metall.
Inkludert transformator.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3557-820TR |
| Farge | Hvit/Messing |
| Antall Lyskilder | 5 st |
| Lyskilde | Glødepære |
| Høyde | 500 mm |
| Bredde | 445 mm |
| Kabelfarge | Hvit |
| Kabellengde | 1,8 m |
| Spenning | 24 V |
| Dybde | 130 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Stål |
| Effekt/prestering | 1,8 W |
| Kraftkilde | Strøm |
| Sokkel | E10 |
| Produkttype | Adventstake |
| Vekt | 1,2 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318303557828 |
