Beskrivelse
Adventsstake med marmorert fot og messinglakkert metall. Lysestaken har hvit kabel. I
Inkludert transformator.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3524-800TR |
| Farge | Hvit |
| Antall Lyskilder | 5 st |
| Lyskilde | IL |
| Høyde | 360 mm |
| Bredde | 315 mm |
| Kabelfarge | Hvit |
| Kabellengde | 2,4 m |
| Spenning | 24 V |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Stål |
| Effekt/prestering | 1,8 W |
| Kraftkilde | Strøm |
| Sokkel | E10 |
| Produkttype | Adventstake |
| Vekt | 0,9 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7318303524806 |



