
Adventstake Gnosjö Konstsmide5L Tre
fra 971 kr
Velg Farge
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Advenstake fra Gnosjö Konstsmide i lakkert tre med grå detaljer.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Rød/Grå, Sort/Grå |
| Antall Lyskilder | 5 st |
| Lyskilde | IL |
| Høyde | 440 mm |
| Bredde | 420 mm |
| Kabelfarge | Hvit |
| Kabellengde | 1,7 m |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 70 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Tre |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Kraftkilde | Strøm |
| Sokkel | E10 |
| Produkttype | Adventstake |
| Vekt | 0,58 kg |
| Dimbar | Nei |
| Sensor | Nei |


