Beskrivelse
Adventsstake fra Gnosjö Konstsmide i tre med seks lys og messingdekorasjoner.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Farge | Grønn, Grå |
| Antall Lyskilder | 6 st |
| Lyskilde | IL |
| Høyde | 590 mm |
| Bredde | 440 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Kabelfarge | Hvit |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Adventstake |
| Materiale | Tre |
| Sokkel | E10 |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 230 V |
| Vekt | 1,64 kg |
| Kabellengde | 1,7 m |
| Dybde | 70 mm |
| Effekt/prestering | 3 W |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nei |



